Panorama Lalin

Dawne Laliny, zamieszkałe rodziny, ich zajęcia, zwyczaje i genealogia

Rodziny Świątka Walentego

Rodziny Świątek1. Andrzeja     2. Michała     3. Walentego

Walentego Świątka i Katarzyny Gajowniczek

 

Walenty Świątek urodził się około 1728 roku w Strachominie i z Katarzyną Gajowniczek urodzoną około 1735 roku w Strachominie założyli omawianą tu rodziną. Z ksiąg ustalono, że mieli w Strachominie 9-ro dzieci z których 8-ro założyło rodziny, co w tamtych czasach należało do wyjątków.

Krystyna Świątek najstarsza córka Walentego w 1781 roku poślubiła Andrzeja Prusa z Chyżyn syna Adalberta (Wojciecha) i Apolonii i w Chyżynach mieli 6-ro dzieci, z których troje założyło rodziny.

Katarzyna Świątek druga córka Walentego w 1779 roku wyszła za mąż za Tomasza Kosuta z Iwowego i w Iwowem mieli 11-ro dzieci.

Anastazja Świątek trzecia córka Walentego w 1788 roku poślubiła Stanisława Janusa z Wielgolasu syna Kazimierza i Marianny i w Chyżynach mieli 5-ro dzieci.

Mikołaj Świątek syn Walentego w 1794 roku ożenił się z Małgorzatą Reda  i w Strachominie mieli 10-ro dzieci, z których 5-ro założyło rodziny.

Katarzyna Świątek córka Mikołaja w 1814 roku poślubiła Daniela Górskiego z Chyżyn syna Jakuba i Katarzyny Rybak i w Chyżynach mieli 9-ro dzieci.
Ludwika Górska ich córka w 1840 roku wyszła za Mikołaja Gajowniczka ze Strachomina i tu mieli 8-ro dzieci, z których 5-ro założyło rodziny.
Marianna Górska druga córka Daniela w 1846 roku poślubiła Pawła Gajowniczka  z Chyżyn syna Rafała i Brigidy Grzędy i w Chyżynach mieli 11-ro dzieci

Ludwika Świątek druga córka Mikołaja w 1823 roku poślubiła Jana Śluzka z Chyżyn syna Wojciecha i Franciszki Woycik i w Chyżynach mieli 9-ro dzieci, z których 5-ro założyło rodziny.

Franciszek Świątek syn Mikołaja w 1827 roku ożenił się z Weroniką Nidek ze Strachomina córką Bernarda i Katarzyny Zatorskiej i w Strachominie mieli 8-ro dzieci, z których czworo założyło rodziny.
Ignacy Świątek ich syn w 1856 roku ożenił się z Franciszką Ozimek z Latowicza córką Stanisława i Agnieszki Ożarek i w Latowiczu mieli 5-ro dzieci.
Waleria Świątek ich córka w 1887 roku poślubiła Jana Kałaskę z Leszczyn syna Wojciecha i Józefy Lodowskiej i mieli 5-ro dzieci przy czym najstarsza Kazimiera urodziła się w Leszczynach zaś pozostał w Strachominie, gdzie zamieszkała rodzina.
Kazimiera Kałaska w 1913 roku poślubiła Jana Sabaka z Lalin syna Stanisława i Marianny Brzozowskiej i w Lalinach mieli 5-ro dzieci, które założyły rodziny.
Kazimierz Kałaska w 1933 roku ożenił się z Heleną Goska z Redzyńskiego córką Jana i Anny Prus i w Strachominie mieli córkę Zofię i syna Jana. Zofia Kałaska wyszła za Tadeusza Gajowniczka ze Strachomina syna Walentego i Stanisławy Niedek i mieli 6-ro dzieci, z których 4-ro założyło rodziny.
Marianna Świątkowska najmłodsza córka Ignacego w 1899 roku wyszła Szczepana Michalika z Garwolina syna Kazimierza i Józefy Migdalskiej i w Strachominie mieli 4-ro dzieci.
Stanisław Świątek drugi syn Franciszka w 1860 roku ożenił się z Marianną Ożarek z Latowicza córką Mikołaja i Doroty Nidek i w Strachominie mieli 8-ro dzieci, z których 6-ro założyło rodziny.
Helena Świątek ich córka w 1883 roku poślubiła Józefa Redę ze Strachomina syna Grzegorza i Katarzyny Sabak i w Strachominie mieli 11-ro dzieci, z których 4-ro założyło rodziny.
Aleksandra Świątek w 1885 roku wyszła za Piotra Karasińskiego ze Strachomina syna Jana i Franciszki Płatek i w Strachominie mieli 6-ro dzieci.
Teofila Świątek kolejna córka Stanisława w 1886 roku poślubiła Ludwika Dziugła z Wężyczyna syna Łukasza i Katarzyny Stosio i w Wężyczynie mieli 5-ro dzieci.
Marianna Świątek (Świątkowska) w 1886 roku wyszła za mąż za Ludwika Braułę ( Braulińskiego ) z Wielgolasu i w Chyżynach mieli 12-ro dzieci.
Walenty Świątek w 1895 roku ożenił się z Marianną Miklaszewską z Latowicza córką Ludwika i Franciszki Wójtowicz i w Strachominie mieli 5-ro dzieci, z których 4-ro założyło rodziny.
Leokadia Świątek
w 1921 roku poślubiła Jana Chrzanowskiego ze Strachomina syna Wojciecha i Marianny Reda i w Strachominie urodziło się im 5-ro dzieci. Kazimiera Chrzanowska w 1948 roku wyszła za Tadeusza Sabaka syna Piotra i Józefy Braulińskiej i w Strachominie mieli synów Zbigniewa i Marka. Marianna Chrzanowska w 1946 roku poślubiła Edwarda Sabaka brata Tadeusza i w Strachominie mieli czterech synów.
Stanisława Świątkowska
druga córka Walentego w 1920 roku wyszła za Piotra Chrzanowskiego ze Strachomina syna Wojciecha i Marianny Reda i w Strachominie mieli troje dzieci. Janina Chrzanowska ich córka w 1943 roku poślubiła Piotra Chrzanowskiego syna Wiktora i Marianny Kozłowskiej i w Strachominie mieli 5-ro dzieci, z których troje założyło rodziny. Kazimierz Chrzanowski syn Piotra i Stanisławy w 1920 roku ożenił się z Marianną Gajowniczek ze Strachomina córką Ignacego i Heleny Kozłowskiej i w Strachominie mieli córką Adaminę Jadwigę, która w 1975 roku wyszła za Klemensa Mikosa  z Redzyńskiego syna Eugeniusza i Kazimiery Serzysko i w Strachominie mieli syna Roberta i córkę Monikę.
Zofia Świątek trzecia córka Walentego w 1925 roku poślubiła Wiktora Redę ze Strachomina syna Walentego i Marianny Płatek - małżeństwo bezdzietne, a następnie w 1931 roku Zofia poślubiła Aleksandra Świeczkę ze Strachomina syna Michała i Marianny Powałka i w Strachominie mieli 4-ro dzieci.
Janina Świątek czwarta i najmłodsza córka Walentego w 1926 roku wyszła za mąż za Antoniego Wardzyńskiego z Latowicza syna Jana i Marianny Wardzyńskiej i w Latowiczu mieli 4-ro dzieci.
Franciszek Świątek drugi syn Stanisława w 1903 roku ożenił się z Aleksandrą Wojtowicz z Latowicza córką Franciszka i Bronisławy Bajorek ale brak danych o potomstwie.
Julianna Świątek córka Franciszka i Weroniki Nidek w 1862 roku poślubiła Klemensa Sabaka z Lalin syna Tomasza i Agnieszki Wiechetek i w Lalinach mieli 9-ro dzieci, z których 5-ro założyło rodziny.
Marianna Świątek najmłodsza córka Franciszka w 1865 roku w 1865 roku poślubiła Rocha Sabaka  z Wężyczyna syna Adalberta i Barbary Domoń i w Wężyczynie mieli 8-miu synów, z których trzech założyło rodziny w parafii.

Izydor Świątek syn Mikołaja i Małgorzaty Reda w 1830 roku ożenił się z Teresą Rybak z Transboru córką Grzegorza i Salomei Tomaszewskiej i mieli 8-ro dzieci, z których 5-ro urodziło się w Transborze, a troje ostatnich w Lalinach. Izydor Światek był szynkarzem, stąd zmiany miejsca zamieszkania.
Benedykt Świątek ich najmłodszy syn urodzony w Lalinach a zamieszkały z rodzicami w Chyżynach w 1864 roku ożenił się z Franciszką Chrust z Latowicza córką Jana i Agnieszki Ługowskiej i w Latowiczu mieli córki Mariannę i Weronikę oraz syna Jana.
Marianna Świątkowska starsza córka Benedykta w 1882 roku poślubiła Franciszka Kaczorka z Latowicza syna Grzegorza i Rozalii Suda i w Latowiczu mieli córkę Aleksandrę i syna Stefana.
Weronika Świątek młodsza córka Benedykta w 1890 roku wyszła za Szymona Wiechetka z Redzyńskiego syna Piotra i Konstancji Kowalskiej i w Latowiczu mieli 5-ro dzieci.

Teresa Jadwiga Świątek najmłodsza córka Mikołaja w 1837 roku poślubiła Pawła Walentego Gajowniczka ze Strachomina syna Grzegorza i Scholastyki Nidek i w Strachominie mieli 5-ro dzieci, z których czworo założyło rodziny.

Benedykt Światek drugi syn Walentego w 1795 roku ożenił się z Agnieszką Niedek wdową po Tomaszu Koncy i w Latowiczu mieli 6-ro dzieci, następnie w 1815 roku ożenił się ponownie z Katarzyną Rogala z Latowicza córką Jakuba i Jadwigi Świeczka i mieli cztery córki.
Marianna Świątek ich córka z pierwszego małżeństwa w 1819 roku poślubiła Karola Kiełczykowskiego z Wymyśla (Latowicz) syna Franciszka i Agnieszki Wierzak i na Wymyślu mieli synów Franciszka i Wojciecha.
Kacper Świątek syn Benedykta w 1925 roku ożenił się z Krystyną Kowalską z Latowicza córką Teodora i Anny Szczypała i w Latowiczu mieli 5-ro dzieci, następnie w 1852 roku Kacper ożenił się z Barbarą Kiszelską (Krzewską) córką Krzeszkowskiego (Krzewskiego) i Urszuli Czernio wdowie po Kajetanie Nidek ale brak danych o potomstwie. Ten przykład pokazuje jak w tym czasie dowolnie zapisywano nazwiska.
Franciszka Światek najstarsza córka Kacpra i Krystyny w 1848 roku poślubiła Teofila Rocha Wojtowicza z Latowicza syna Faustyna i Agnieszki Ozimek i w Latowiczu mieli 6-ro dzieci. Ich syn Franciszek Wójtowicz  w 1879 roku ożenił się z Marianną Gajowniczek ze Strachomina córką Pawła i Teresy Swiątek.
Petronella Świątek najmłodsza córka Kacpra w 1867 roku poślubiła Kazimierza Bojanka z Latowicza syna Mikołaja i Anastazji Wielgosek i w Latowiczu mieli 6-ro dzieci.

Ignacy Świątek syn Benedykta w 1826 roku ożenił się z Rozalią Cabaj z Latowicza córką Franciszka i Katarzyny i w Latowiczu mieli 5-ro dzieci.
Marianna Świątek ich córka w 1851 roku wyszła za Wawrzyńca Redę z Latowicza syna Dawida i Marianny Kłos i w Latowiczu mieli 11-ro dzieci.
Ich najmłodszy syn Walerian Reda w 1851 roku ożenił się z Marianną Rogala z Latowicza córką Antoniego i Rozalii Przybysz i w Latowiczu mieli 6-ro dzieci.
Julianna Światek druga córka Ignacego w 1858 roku poślubiła Tomasza Pieniaka z Latowicza syna Mateusza i Karoliny Rechnio, z którym miała 6-ro dzieci, następnie w 1882 roku wyszła za Waleriana Kalińskiego z Jagodnego syna Bartłomieja i Marianny Cegłowskiej i w Latowiczu urodziła się im córka Helena.
Anastazja Weronika Świątek córka Benedykta z drugiego małżeństwa w 1836 roku poślubiła Szczepana Zaranowskiego z Latowicza syna Pawła Zaranowicza (Zaranowskiego) i Agnieszki Krzewskiej i w Latowiczu mieli 7-ro dzieci.
Kunegunda Apolonia Świątek siostra Anastazji w 1839 roku wyszła za Jana Antoniego Rogalę syna Mikołaja i Konstancji Gortat i w Latowiczu mieli 8-ro dzieci, z których czworo założyło rodziny.

Paweł Świątek trzeci z synów Walentego w 1799 roku ożenił się z Perpetuą Chrościcką ze Strachomina córką Andrzeja i Jadwigi i w Strachominie mieli 5-ro dzieci, a czworo założyło rodziny.
Leon Światek w 1823 roku ożenił się z Klarą Światek z Oleksianki córką Łukasza i Zofii Dzięcioł i w Strachominie mieli córki Małgorzatę i Franciszkę, następnie w 1831 roku Leon ożenił się z Gertrudą Karoliną Gielo z Oleksianki córką Jana i Marianny Stosio i w Oleksiance mieli 8-ro dzieci, z których troje założyło rodziny.
Małgorzata Świątek córka Leona z pierwszego małżeństwa w 1848 roku poślubiła Walentego Pieśko z Oleksianki syna Józefa i Moniki Reda i w Oleksiance mieli troje dzieci, następnie w 1857 roku Małgorzata poślubiła Jakuba Baniarka z Oleksianki i tu urodziło się im 6-ro dzieci.
Anastazja Świątek córka Pawła w 1825 roku poślubiła Tomasza Brzezińskiego z Wielgolasu syna Mateusza i Petroneli Miziarskiej ale brak dalszych danych.

Augustyn Świątek drugi syn Pawła w 1829 roku ożenił się z Agatą Gajowniczek ze Strachomina córką Grzegorza i Scholastyki Nidek i w Strachominie mieli córkę Zuzannę i syna Tomasza, następnie Augustyn ożenił się z Karoliną Salomeą Świątek ze Strachomina i mieli tu 13-ro dzieci, z których dla 6-ro ustalono rodziny.
Tomasz Świątek syn Augustyna z pierwszego małżeństwa w 1853 roku ożenił się z Katarzyną Bieńko z Iwowego córką Jana i Marianny Świeczka i w Iwowem mieli 5-ro dzieci.
Franciszek Świątek najstarszy syn Tomasza w 1875 roku ożenił się z Marianną Gaszewską z Oleksianki córką Walentego i Katarzyny Świątek i w Oleksiance mieli 12-ro dzieci, dla 4-ro z nich ustalono rodziny.
Agnieszka Świątek córka Franciszka w 1904 roku wyszła za Franciszka Bobotek z Chyżyn syna Ignacego i Marianny Śluzek i w Chyżynach mieli córki Zofię i Helenę. Zofia Bobotek w 1939 roku poślubiła Walentego Gajowniczka z Chyżyn syna Jana i Katarzyny Zwierz i w Chyżynach mieli 6-ro dzieci, natomiast Helena Bobotek w 1936 roku wyszła za Jana Podstawkę ze Stodzewia syna Szymona i Marianny Prus i w Chyżynach urodził się im syn Stanisław. Stanisław Podstawka z kolei w 1966 roku ożenił się z Zofią Szaniawską z Redzyńskiego córką Stefana i Marianny Konopackiej i mieli 4-ro dzieci.
Stanisław Świątek syn Franciszka w 1913 roku ożenił się z Marianną Kowalską z Walisk córką Jana i Marianny Kulik i w Oleksiance mieli 7-ro dzieci. następnie w 1929 roku ożenił się ze Stefanią Kowalską siostrą Marianny ale nie mieli potomstwa. Regina Świątek najstarsza córka Stanisława  w 1948 roku poślubiła Władysława Redę ze Strachomina syna Jana i Marianny Bogusz. Aniela Świątek druga córka Stanisława w 1949 roku wyszła za Władysława Świątka ze Strachomina syna Stanisława i Anny Reda i w Oleksiance mieli Stanisława i Halinę. Janina Świątek trzecia córka Stanisława  w 1949 roku poślubiła  Piotra Światka ze Strachomina brata Władysława i czwarta córka Stanisława, Marianna Świątek w 1950 roku wyszła za Stanisława Płatka z Oleksianki syna Jana i Weroniki Świeczka .
Wiktor Świątek drugi syn Franciszka w 1921 roku ożenił się z Anną Skorupa z Iwowego córką Jana i Weroniki Oszkiel i w Iwowem mieli córki Józefę i Jadwigę. Józefa Henryka Świątek w 1946 roku poślubiła Stanisława Łodygę z Lalin syna Aleksandra i Weroniki Kowalskiej i w Iwowem urodził się syn Wiesław i w Borkowie syn Waldemar. Jadwiga Karolina Świątek druga córka Wiktora poślubiła Henryka Łodygę brata w/w Stanisława i w Iwowem mieli trzech synów Stanisława Wojciecha, Andrzeja Łukasza i Jana Henryka. Ślub Jadwigi odbył się razem ze ślubem siostry Józefy.
Walenty Świątek najmłodszy syn Franciszka w 1922 roku ożenił się z Zofią Dzięcioł ze Strachomina córka Wiktora i Marianny Światek i w Strachominie mieli 5 córek. Marianna Świątek ich córka w 1947 roku wyszła za mąż za Czesława Rechnio z Oleksianki syna Franciszka i Julianny Świeczka. Kazimiera Świątek ich druga córka Walentego w 1949 roku poślubiła Henryka Kudlaka z Iwowego syna Władysława i Marianny Krzewskiej.
Feliks Świątek drugi syn Tomasza ożenił się z Katarzyną Oszkiel i w Iwowem urodziło się im 11-ro dzieci.
Ignacy Aleksander Świątek w 1941 roku ożenił się z Marianną Szaniawską z Iwowego córką Franciszka i Jadwigi Soćko.
Anna Helena Świątek w 1928 roku poślubiła Marka Odalskiego z Pował syna Józefa i Franciszki Zawadka.
Wanda Światek najmłodsza córka Feliksa w 1948 roku poślubiła Eugeniusza Oszkiela z Iwowego syna Ludwika i Heleny Gaszewskiej i w Iwowem mieli 5-ro dzieci.
Ignacy Świątek trzeci syn Tomasza w 1898 roku ożenił się z Natalią Bogusz ze Strachomina córka Wojciecha i Franciszki Niedek i w Iwowem mieli 8-ro dzieci.
Franciszek Świątek ich syn w 1931 roku ożenił się ze Stefanią Rechnio z Oleksianki córką Franciszka i Julianny Świeczka i w Iwowem urodziły się im córki Stanisława, Jadwiga i Anna.
Władysław Światek drugi syn Ignacego w 1932 roku ożenił się z Agnieszką Reda ze Strachomina córką Jana i Marianny Bogusz i w Strachominie mieli córkę Anielę i syna Stanisława.
Czesław Światek w 1939 roku ożenił się z Genowefą Skorupa z Iwowego córka Piotra i Agnieszki Wronowskiej.
Genowefa Świątek córka Ignacego w 1941 roku poślubiła Bolesława Świątka ze Strachomina syna Stanisława i Anny Reda i w Iwowem mieli 4-ro dzieci, a ich najmłodszy syn Tadeusz Marian Świątek w 1971 roku ożenił się z Teresą Nocek urodzoną w Seroczynie córką Stanisława i Marianny Osiak i w Iwowem mieli synów Zbigniewa i Cezarego.
Jędrzej Świątek najstarszy syn Augustyna z drugiego małżeństwa w 1859 roku ożenił się z Łucją Sabak z Transboru córką Marcina i Marcelli Żeń i w Iwowem mieli 6-ro dzieci.
Agnieszka Świątek ich córka w 1890 roku poślubiła Jana Świątka z Iwowego syna Jakuba i Marianny Kosut i w Iwowem urodziło się im 5-ro dzieci.
Marianna Świątek druga córka Jędrzeja w 1887 roku wyszła za Grzegorza Bulika z Woli Serockiej syna Kazimierza i Józefy Górka.
Ludwika Świątek trzecie córka Jędrzeja w 1895 roku poślubiła Jana Rusznicę z Kozłowa syna Walentego i Marianny Witek.
Piotr Światek młodszy brat Jędrzeja w 1865 roku ożenił się z Marianną Gielo ze Strachomina córką Piotra i Brygidy Chrzyptowicz, następnie w 1873 roku ożenił się z Marianną Grudzień z Lalin córką Kazimierza i Barbary Pęśko  i w Strachominie mieli troje dzieci i po raz trzeci w 1880 roku Piotr ożenił się z Franciszką Pieśko z Oleksianki córką Walentego i Agaty Płatek i w Strachominie mieli 8-ro dzieci.
Stanisław Świątek ich najstarszy syn z trzeciego małżeństwa  w 1909 roku ożenił się z Anną Reda ze Strachomina córką Jana i Marianny Dzięcioł i w Strachominie mieli 6-ro dzieci,
Władysław Świątek syn Stanisława w 1949 roku ożenił się z Anielą Światek z Oleksianki córką Stanisława i Marianny Kowalskiej i w Oleksiance mieli syna Stanisława i córkę Halinę.
Bolesław Świątek drugi syn Stanisława w 1941 roku ożenił się z Genowefą Światek z Iwowego córką Ignacego i Natalii Bogusz - omówiono wyżej.
Piotr Światek trzeci syn Stanisława w 1949 roku ożenił się z Janiną Świątek z Oleksianki siostrą w/w Anieli.
Agnieszka Świątek córka Piotra i Franciszki Pieśko w 1903 roku poślubiła Józefa Kielaka z Bork syna Franciszka i Katarzyny Wudarek.
Helena Świątek druga córka Piotra w 1925 roku wyszła za Piotra Powałkę z Bork syna Franciszka i Antoniny Szeląg.
Ludwika Światek córka Augustyna w 1864 roku poślubiła Jana Gaszewskiego z Oleksianki syna Walentego i Katarzyny Świątek i w Oleksiance mieli troje dzieci.
Franciszek Świątek w 1866 roku ożenił się z Petronellą Kielak z Walisk córką Jacentego i Marianny Pajda.
Paweł Świątek kolejny syn Augustyna w 1886 roku ożenił się z Marią Brauła ze Strachomina córką Ludwika i Agnieszki Dziugieł i w Strachominie mieli czworo dzieci.
Wojciech Świątek ich syn w 1911 roku ożenił się z Agnieszką Pielasa z Chyżyn córką Franciszka i Weroniki Sabak i w Strachominie mieli czworo dzieci.
Ich syn z kolei Stanisław Świątek  w 1941 roku wziął ślub z Kazimierą Tkaczyk i mieli synów Wiesława i Adama. Wiesław Świątek w 1967 roku ożenił się z Zofią Ulanowską, jego brat Adam w 1982 roku poślubił Barbarę Merchel.
Piotr Świątek drugi syn Pawła w 1924 roku ożenił się z Marianną Kozłowską ze Strachomina córką Jana i Teofili Świątek wdowie po Wiktorze Chrzanowskim.
Walenty Świątek piąty z synów Augustyna w 1891 roku ożenił się z Ludwiką Całka z Redzyńskiego córką Józefa i Marianny Pęśko i w Redzyńskiem mieli 7-ro dzieci.
Jan Świątek ich syn w 1924 roku ożenił się z Aleksandrą Pęśko z Lalin córką Jakuba i Marianny Sabak i w Redzyńskiem mieli 5-ro dzieci.
Katarzyna Świątek córka Walentego w 1926 roku poślubiła Jana Górskiego z Redzyńskiego syna Jana i Julianny Reda i tu mieli czworo dzieci.
Julianna Świątek druga córka Walentego w 1933 roku wyszła za mąż za Józefa Szweda z Bezwoli syna Franciszka i Karoliny Rakowskiej.

Katarzyna Monika Świątek córka Pawła i Perpetui w 1837 roku poślubiła Józefa Treydę z Walisk syna Kornacego i Elżbiety Zdrowiec wdowca po Rozalii Anus i w Chyżynach mieli córki Ludwikę i Rozalię.

Grzegorz Świątek czwarty syn Walentego i Katarzyny Gajowniczek w 1797 roku ożenił się z Marianną Sankowską i w Strachominie mieli 6-ro dzieci.
Petronella Świątek ich córka w 1820 roku wyszła za Samuela Mykę z Transboru syna Jana i Marianny Zwierz wdowca po Antoninie Bobotko i w Transborze mieli 6-ro dzieci.
Agnieszka Świątek druga córka Grzegorza w 1827 roku poślubiła Kajetana Jakubickiego z Transboru syna Jacka i Franciszki Zwierz i w Transborze mieli troje dzieci.

Scholastyka Świątek najmłodsza córka Walentego w 1795 roku poślubiła Wincentego Zwierza z Chyżyn syna Andrzeja i Marianny Górskiej i w Chyżynach mieli czworo dzieci.

Szczegóły gałęzi Walentygo Świątka i Katarzyny Gajowniczek.  

          Uzupełnienia
 

Powrót do strony ogólnej rodzin

   Uwagi oraz dodatkowe informacje i materiały najlepiej przesyłać bezpśrednio na adres: kazik.sabak@gmail.com

   Mapa witryny zawierająca łącza do stron tekstowych